בונים בית? זכיתם בשטח? אתם חייבים לקרוא את זה!

היי איזה כיף שמענו שאתם בונים בית (סתם, אנחנו רק מעריכים בגלל שנכנסתם לכאן). אז אם אתם מתעניינים במכון העתקות, כנראה שכבר הספקתם להיפגש עם האדריכל שלכם – ושמעתם שצריך להדפיס את תכניות הבנייה של הבית במכון העתקות. אז אנחנו שמחים שאתם כאן אצלנו בדפוס העיר – ונשמח גם לעמוד לרשותכם בכל ההדפסות שתזדקקו להם בתהליך בניית הבית החדש שלכם והעבודה עם האדריכל.

אז איך זה עובד? אתם צריכים להגיש את התכניות לוועדה המקומית לתכנון ובנייה – על מנת לקבל היתר בנייה. (מוכר גם כ-“הגשות” ו/או “גרמושקות”). אתם צריכים להגיש אותן בדפוס צבעוני וגם כמה עותקים. אנחנו בדפוס העיר נדאג שהן יהיו מקופלות בדיוק בצורה הנוחה לשימוש לכל “מאן דבעי” (לכל המבקש, לכל המתעניין).

לאחר שעברתם את השלב הראשון וקיבלתם את האישורים מהוועדה – יגיע התור של תכניות האדריכלות והקונסטרוקציה. אל תלחצו מהמילים המסובכות, וסמכו על הצוות המוכשר שלנו בדפוס העיר! אנחנו נעבוד ישירות מול האדריכל שתבחרו, הוא רק צריך להכנס לאתר שלנו וללחוץ על כפתור “הזמנת פלוטר אונליין”. ואנחנו כבר נדאג לשלוח לו אותן (חינם) ישירות למשרד, מודפסות, מוכנות ומקופלות – להמשך עבודה..

צילום תוכניות בניה
צילום תוכניות בניה

 

מאת:

קובי כהן

מנכ"ל דפוס העיר

המאמר היה מעניין? ספרו לנו

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

WhatsApp chat
דילוג לתוכן