גדר איסכורית

לא יושבים על הגדר
במקום להעתיק את מה שניסו אחרים, כדאי ללמוד מדוע זו חובה להתקין גדר איסכורית סביב לפרויקטים של בניה ופיתוח. קראו

אחת ההוצאות הנפוצות ביותר בפרויקטים של בניה ופיתוח רבים היא דרישות הגידור. כיום, כל אתר בניה ופיתוח דורש גידור ונראה שאת רוב האתרים תוחמת גדר איסכורית.תמיד אפשר להעתיק את מה שניסו אחרים שזכו להצלחה רבה באתרי הבניה שלהם. למרות זאת, כדאי ללמוד על הסיבות לנחיצותה של גדר איסכורית סביב לאתרי בניה ועל מדוע זו חובה להתקין גידור סביב לפרויקטים של בניה ופיתוח.

גדר איסכורית מציעה אבטחה ופרטיות למשך תקופת ביצוע הפרויקט. למרות שיש אפשרות להתקין גדר לצמיתות, זהו לא מהלך מומלץ. קבלני בניה ופיתוח נדרשים לפתרונות גידור זמניים, שיאפשרו לתת מענה על צרכי פרויקט שנמשך מספר חודשים בלבד. כאשר הוקם באתר הפרויקט גידור, האתר יכול לספק לבעלי הנכסים והמפתחים אבטחה טובה מול אנשים שאינם מורשים לשהות בשטח האתר. הגידור יכול לשמש גם מחסום חזותי מספק,שמונע מאנשים לא מורשים להיכנס, אלא גם יספק להולכי רגל אפשרות ללמוד על הפרויקט או על ההתפתחות. זה המקום בו ניתן לשלב שילוט למיתוג ולפרסום. על גדר איסכורית ניתן לפרסם תוכן שיווקי או לציין את שמם של החברות והגופים הלוקחים חלק בביצוע הפרויקט.

התקנת גדר איסכורית יכולה לסייע גם בניהול שחיקת אדמה. הגדר התוחמת את כל השטח בו מתבצע הפרויקט ובכך יכולה למנוע באופן בולט ביותר את התנועה של סחף ומשקעים. אם משתמשים בה בצורה הנכונה, הגדר תסייע מאדמה לנוע לחלקות אחרות, הסמוכות לזו בה מתבצע הפרויקט.

מאת:

המאמר היה מעניין? ספרו לנו

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

WhatsApp chat
דילוג לתוכן